Zájezdy 2014-15

Po roce přicházíme opět s nabídkou zájezdů, které se uskuteční v případě dostatečného zájmu (z řad dětí i dospělých). Jesliže je u zájezdu věkové omezení, mladší děti mohou jet, pokud budou mít svůj doprovod. Všichni žáci obdrželi níže uvedenou nabídku, kterou mají odevzdat po prázdninách.

Na základě četných dotazů rodičů ohledně nabídky zájezdů v poslední době prosíme o vyjádření předběžného zájmu :

1. Poznávací zájezd do Londýna – podzim 2014 v ceně cca 7500Kč    ANO      NE

(žáci 6.- 9.třídy)

1. Pobytový zájezd u moře – září 2014 v ceně do 6000Kč  -  Řecko                                ANO      NE

(žáci 5.-9.třídy)                                                           Itálie – jih(Kalábrie/Kampánie)       ANO       NE

1. Škola v přírodě v ČR – jaro 2015 v ceně do 2500Kč                         ANO      NE

(žáci 1.-9.třídy)             můžete navrhnout lokalitu ………………………………

Jméno žáka/žákyně:………………………………….třída………podpis:…………………..