Sdružení rodičů Rosa I

Dětský den 28.5.2022 v Rosicích

Dětský den plný překvapení se pomalu, ale jistě blíží. Jedno z mnoha překvapení Vám však můžeme poodhalit již nyní.

Naši obec i přilehlé části známe všichni z procházek pěšky či na kole, jízdy autem či jiným dopravním prostředkem. Ale na Dětském dnu plném překvapení v Rosicích, který proběhne dne 28. 5. 2022, si ji můžete prohlédnout také z ptačí perspektivy.

V sobotu 28. 5. 2022 po 14. hodině usedne na fotbalový pažit vyhlídkový vrtulník.

Přijďte se proletět nad obcí nebo se jen potkat se sousedy. Další překvapení si užijí malí i velcí návštěvníci. Pivo i limo bude, stejně tak dobroty z udírny i grilu. Tak neseďte doma a přijďte se bavit s námi.

Dětský den 28.5.2022 v Rosicích

Čarodějnice 2022

Po covidové pauze se v Rosicích  dne 30. 4. 2022 uskutečnilo pálení čarodějnic. Akci uspořádali Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek, obec Rosice ve spolupráci se spolkem Rosa. Zapálení vatry se zlou čarodějnicí předcházelo soutěžení v čarodějných disciplínách.

Běh vítězství 8.5.2022

Děkujeme všem 186 sportovcům za účast na Běhu vítězství na stadionu Na lukách v Rosicích. Na pomoc malému Theodorkovi se na startovném a dobrovolném příspěvku vybralo celkem 16.890,- Tato částka bude předána rodičům na obecním úřadě v Rosicích.

Běh vítězství 8.5.2022

Všichni příznivci sportu a běhání především, zapište si do svých kalendářů!
Příští neděli 8.5.2022 pořádají TJ Dynamo Rosice a Obec Rosice tradiční Běh vítězství. Startuje se na místním stadionu od 10:00 hodin, na registraci se dostavte ale dříve.

Čarodějnice 2022

Zveme Vás všechny jménem TJ Dynamo Rosice, Spolku ROSA a Obce Rosice na tradiční Pálení čarodějnic.Sejdeme se v sobotu 30. dubna na místním fotbalovém stadionu v Rosicích. Pro děti jsou od 17:00 připraveny soutěže, opékání buřtů, malinovka a další dobroty. Zapálení ohně proběhne v 19:30.

Těšíme se na vás!

K+M+B 2022

Koledníci, tři králové, mudrcové z východu, kteří k vám dnes přišli dostali nejprve sami požehnání v rosickém kostele sv. Václava od pana děkana Adama Depy. Poté si děti pochodili asi 3 hodiny po Rosicích a místních částech. Sladká a gulášová odměna pro ně byla připravena v komunitním centru. Poděkování patří doprovodům, rodičům, co napekli, paní Čápové a panu&paní starostových. Za rok zase na viděnou!

Adventní kavárna ZRUŠENA

Zrušení akce z důvodu zhoršující se epidemiologické situace a zpřísnění omezení vlády ČR pro hromadné akce.

Výsledky dotazníku k programu akcí ROSY

Díky všem rodičům, kteří nás podporují. Ať už se jedná o finanční příspěvek, čas strávený přípravou nebo organizováním aktivity pro naše děti...nebo třeba i účastí a zpětnou vazbou skrze náš poslední dotazník k programu Rosy. Z 85 oslovených rodičů máme odpověď od 50 (celkem 68 dětí vč. 12 sourozenců v MŠ). Výsledné odpovědi (v příloze) jsou pro Rosu velmi hodnotné pro zlepšení aktivit, které pro děti pořádáme, ale taky pro lepší komunikaci a spolupráci s ostatními rodiči.

Zápis z valné hromady spolku ROSA I., z.s. konané dne 2.9.2021

Zápis z valné hromady najdete v příloze.

Subscribe to RSS - Sdružení rodičů Rosa I