Poslední upozornění před cestou!

Skupina 12 žáků ze 7. třídy (Kristýna, René, Dan, Petr M., Pepa, Adéla, Tomáš S., Ester, Lucie, Vanessa, Petr P., Tomáš Š.) a 4 žákyně z 8. třídy ( Alena, Tereza, Aneta a Zdena) se vydá ve středu ráno na poznávací a jazykový pobyt do Bavorska, kde navštíví pohraniční městečko Furth im Wald a stráví zde 3 dny. Navštíví např. divokou zahradu s obřím akváriem, dračí přehradu s vyhlídkou, furthské podzemí, japonskou zahradu, základní školu a hlavně se těší na největšho čtyřnohého chodícího robota světa - furthského draka. Přejte skupině dobrou cestu tam i zpět a pěkné počasí!                                             Poslední upozornění pro žáky: "Nezapomeňte si platný pas, zdravotní průkazku a nezaspěte!"