Pašeráci u Orlice – den třetí – plný překvapení

Probudili jsme se do pošmourného rána, díky noční bouřce (o které děti neměly ani ponětí, jelikož v tu dobu spinkaly ve svých postýlkách). Po snídani obloha zmodrala, proto jsme mohli v klidu vyrazit na náš plánovaný celodenní výlet, na který jsme se všichni těšili.

S řízky v baťůžkách jsme prošli naučnou stezku podél Divoké Orlice, přešli přes Pašeráckou lávku, snědli řízky, nasbírali pár indicií do stezky k pokladu a po shlédnutí místní rarity – čertů na kostele jsme byli rádi, že se na chatu můžeme vrátit místní dopravou (rodiče nebojte se traktor to nebyl)Smějící se.

Po návratu na chatu nás čekaly sladké poháry ke Dni dětí a zábavný program.

Z nenadání se objevila paní vedoucí, která přinesla lízátko a pitíčko pro každé dítě. Tento dárek dětem zařídili na dálku Zachovi, kterým VELICE DĚKUJEME.

Po večeři následovala trocha sportu – míčky, líný tenis, bublifuky a také tvoření svítících náramků se jmény.

Dnes jsme zažili výjimečný den školy v příroděUsmívající se.

PS – Všichni jsme se vykoupali a poslechli si pohádku. Teď spokojeně spinkáme a těšíme se na další dobrodružství.