Pašeráci u Orlice – den čtvrtý

Den plný sportu a sportovních aktivit, lovení pašeráckého pokladu, večerního táboření a řádění.

Dnešní den se nesl v duchu lovení posledních indicií k ulovení vytouženého pokladu. Po snídani jsme se vydali na poslední lovení indicií, abychom mohli najít ukrytý poklad. Všichni jsme byli úspěšní a tajenku jsme zdárně vyřešili.

Po výborném obědě jsme si odpočinuli a pokračovali v odpoledním sportovním dnu, kdy si pro nás naše paní učitelky připravily sportovní dráhu, kterou jsme museli zvládnout za nejkratší čas.

Po této vydařené hře jsme obdrželi nečekaný dopis od pašeráka Rampušáka, který nám odkryl směry cest, kterými jsme se museli vydat, abychom nalezli přesné místo našich truhel.
BYLI JSME ÚSPĚŠNÍ – NALEZLI JSME VŠECHNY. Byli jsme mile překvapeni, co na nás čekalo uvnitř truhel.

Náš poslední večer jsme strávili u táboráku, kde jsme si opékali vuřty a zazpívali jsme si táborové písničky. Tím jsme se krásně rozloučili s naší školou v přírodě.

Jsme rádi, že se počasí vydařilo. Nejen díky němu jsme prožili úžasné dobrodružství, na které budeme mít mnoho krásných zážitků.

Loučí se s Vámi spinkající děti.Usmívající se

PS: Doufáme, že dopisy, které jsme pošťákovi předali začátkem týdne, již dorazil na svá místa.