Noc vědců 2022

Přijměte pozvání na Noc vědců Univerzity Pardubice

Pro studenty i žáky, pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny nadšence vědy a zákonitostí přírody je určena tradiční Noc vědců, která se koná v jeden moment po celé ČR i Evropě.

Univerzita Pardubice otevře své brány v pátek 30. září od 16 do 22 hodin  v prostorách Fakulty chemicko-technologické v kampusu v Polabinách.

Můžete se těšit na ukázky, pokusy, kvízy a modely ze všech sedmi fakult na letošní téma VŠEMI SMYSLY. Potkáte se také s vědci, kteří vám vysvětlí zákonitosti vědy a techniky.

Chybět nebude ani soutěž o speciální ceny Noci vědců.

Navíc se otevře železniční dopravní sál a speciální dispečerské pracoviště na Dopravní fakultě Jana Pernera.

Svoji nezapomenutelnou vědeckou show rozjede v 18 hodin Michael Londesborough (rezervace míst nutná).

Vstup je zdarma a celý program je koncipován tak, že je přístupný všem. Asistenci a podporu pro zdravotně znevýhodněné studenty máme zajištěnou.

Do kampusu bude také jezdit speciální autobusová linka, která staví i na hlavním nádraží.

Budeme moc rádi, když se na akci přijdete podívat.

Všechny potřebné Informace najdete na webu

www.upce.cz/nocvedcu

nebo v univerzitní facebookové události

Těšíme se na setkání s vámi při večeru plném vědy.

Tým Oddělení propagace Univerzity Pardubice