Informace pro rodiče vycházejících žáků

Vážení rodiče, v příloze najdete nejnovější informace k přijímacímu řízení pro letošní školní a zajímavou nabídku stipendií pro vybrané učební obory.

Krátký přehled aktivit s žáky ( uvádím i aktuálně v ŽK):

- 13.10. beseda s pracovnicemi Informační poradenské služby úřadu práce v Chrudimi ( pracovnice nás navštíví ve škole)

- 19.10. společná návštěva Burzy škol v Chrudimi ( společný odjezd 9:30 h z Rosic, návrat 13:30 do Rosic),lístečky s info žáci ještě obdrží

- 26.10. společná návštěva SOŠ a SOU ve Chvaleticích

- 9.11. SPŠ Chrudim - chlapci, prohlídka školy a soutěž v technických dovednostech

- 18.11. setkání výchovné poradkyně se zákonnými zástupci vycházejících žáků ve škole, v učebně 9. třídy v 16:15 hod.

Další akce budou včas oznámeny.

Přeji hodně sil v hledání té pravé cesty pro Vaše dítě a nenechávejte vše na poslední chvíli.

Soubor Přijímací řízení 2021-223.05 MB
Soubor Stipendia 2021-221.92 MB