Informace

Vyhlášení ředitelského volna ZŠ a uzavření MŠ

Na 18.5.2022 vyhlašuji ředitelské volno z technických důvodů – celodenní odstávka vody. (zákon č. 561/2004, § 24, odst.2).
V provozu nebude ani školní družina, ani školní jídelna.

MŠ bude tento den ze stejných důvodů uzavřena.

Výsledky zápisu do 1.ročníku ve š.roce 2022/23

Přijímací řízení ZŠ 2022

Příspěvek na školy v přírodě a sportovní aktivity

Vážení rodiče, informujeme vás, že některé zdravotní pojišťovny přispívají na aktivity dětských pojištěnců nemalou částkou. Pokud máte u vaší zdravotní pojišťovny možnost čerpání příspěvku, škola vám vydá potřebné potvrzení (např. škola v přírodě u poj. 211 - https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/ozdravny-pobyt-v-prirode). Zároveň je možné i vydat potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele z FKSP.

30.1. Informace k omezení výuky a karanténě

30.1.

 

Informace z KrÚ Pk k omezení dopravy

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

Lyžařský výcvik 2022

Blíží se termín konání lyžařského výcviku a z pochopitelných důvodů se množí dotazy k organizaci. V tuto chvíli jsou LV povoleny, jak to bude na konci ledna nyní nikdo neví. Pokud to bude možné, lyžovat pojedeme. Škola má v plánu na pátek 21.1.22 domluvit přímo ve škole test PCR, který dokládá v lyžařském areálu. Pobyt je na 7 dní, tedy další test v tuto chvíli by nebyl třeba. V příštím týdnu bude svolána schůzka účastníků, kde budou sděleny další informace. Máte-li dotazy, volejte na telefon vedoucí LV -777135753.

Seznam věcí je v Bakalářích na nástěnce, dokládat budete posudek lékaře (ke stažení zde v dokumentech - platí 2roky) a bezinfekčnost (bude rozdáno žákům v týdnu před odjezdem).

Schválený rozpočet 2022

Návrh rozpočtu pro rok 2022

Vyhlášení ředitelského volna

Vyhlášení ředitelského volna

 

Podle § 24, odst.2., zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuji pro žáky ZŠ na dny 20.12. – 22.12.2021  mimořádné volno. Školní jídelna v tyto dny nevaří. Školní družina bude v provozu v případě dostatečného zájmu dětí.

 

 

Mgr.Dana Brdíčková, ředitelka školy

Stránky

Subscribe to RSS - Informace