1. schůzka ZZ dětí MŠ

Vážení rodiče, ZZ dětí MŠ Rosice.

Dne 30. 8. 2021 v 16:00 hodin se ve třídě Sluníčka koná 1. schůzka zákonných zástupců dětí docházejících do MŠ při ZŠ a MŠ Rosice, okres Chrudim.

15. srpna 2020 bude na webových stránkách školy vyvěšen Školní řád MŠ pro školní rok 2021/2022. Prostudujte si ho a připravte si dotazy, které budeme moci na schůzce prodiskutovat.

Rodiče nově nastupujících dětí obdrží evidenční listy dětí, které je nutné vyplněné odevzdat na třídách první den nástupu dítěte do MŠ.

Nezapomeňte:

Pro osobu, kterou zmocníte odváděním Vašeho dítěte nad osoby zapsané v evidenčním listu potřebujete vyplněné pověření k odvádění (lze vyzvednout na schůzce).

Evidenční listy již docházejících dětí budou k nahlédnutí, popřípadě doplnění nových informací na schůzce.

Krásné léto a na viděnou,

Helena Kerhartová ved. Uč.

Příloha:

Soubor Potřeby do MŠ.docx15.6 KB