Uzavření školy - aktualizace 23.12.20

https://1.bp.blogspot.com/-u0nj0I0rr6w/X-MbGQquhUI/AAAAAAACshQ/djTARWVpaucorhjBo-q3XopagjTgkNnJQCNcBGAsYHQ/s600/plaga%2B2021.jpeg

 

 

 

Přibývá dotazů ohledně testování žáků. Škola je uzavřena s ohledem na počet pozitivních případů dospělých. Od jejich stavu se bude odvíjet otevření školy (asi 4.1.2021). Pokud máte dítě s možnými příznaky, obraťte se na svého pediatra či KHS. Škola v této oblasti není informována.

 

Vzhledem nárůstu onemocnění covid 19 mezi zaměstnanci a žáky školy dochází z rozhodnutí KHS k uzavření školy od 10.12.2020. V tuto chvíli čekáme na podrobné informace, které zde obratem zveřejníme. Sledujte náš web.

Výňatek z rozhodnutí KHS:

Konkrétně ke dni vydání tohoto rozhodnutí byla v základní škole karanténa nebo izolace nařízena osmnácti pedagogickým pracovníkům, což činí 100% těchto pracovníků.Jelikož existuje reálné a velké riziko dalších přenosů nákazy infekčního onemocnění COVID-19 a další provoz by představoval nepřiměřené epidemiologické riziko a ohrožení veřejného zdraví, nařídila KHS podle § 69 odst. 1 písm. b) zákona o ochraně veřejného zdraví mimořádné opatření při epidemii, spočívající v uzavření budovy (objektu)základní školy,umístěné na č.p. 97, 538 34 Rosice,od okamžiku doručení tohoto rozhodnutí do odvolání.

Vzhledem k zdravotnímu stavu pedagogů si každá učitelka nastaví formu spolupráce v rámci možností.

Obědy jsou automaticky odhlášeny, odběr do jídlonosičů NENÍ možný.

Rubrika: