Soutěž Logická olympiáda

Během října měli žáci možnost zúčastnit se soutěže Logická olympiáda.

Soutěžilo se v několika kategoriích.

V kategorii 2. třída se v naší škole nejlépe umístila a 1. místo získala Aneta Mládková. Zároveň obsadila 1. až 8. dělené místo v celém Pardubickém kraji, což je mimořádný úspěch. V této kategorii se ale do vyššího, krajského kolo už nepostupuje. Na 2. místě v naší škole se umístil Dominik Christel a na 3. místě František Hes.

V kategorii 3. - 5. třída se na 1. místě ve škole umístila Nela Kadidlová a na 2. místě Tereza Piňosová, obě z 5. třídy. 3. místo obsadila Monika Mládková ze 4. třídy.

V kategorii 2. stupně obsadila 1. místo v naší škole Zuzana Víšková a 2. místo Aneta Radilová, obě ze 6. třídy, 3. místo získala Petra Šimunková ze 7. třídy.

Jednotlivé žáky s jejich výsledky seznámili (seznámí) jejich učitelé matematiky.

Další jména úspěšných řešitelů (těch, kteří získali více než 40% bodů) a jejich bodové zisky je možné si přečíst v novém čísle časopisu Rosík, které vychází 29.11. a bude v prodeji během adventních dílen (v pátek 29.11. od 17:00 z ZŠ Rosice), případně během příštího týdne ve škole.

Všem zúčastněným žákům děkujeme a úspěšným řešitelům gratulujeme.

p. uč. Petra Brožková