Výuka 8. třída

Informace pro rodiče 8

AKTUÁLNÍ INFORMACE od 30. 11. 2020

Vážení rodiče, uvádím zde nové aktuální informace.

Výchova k občanství 8

Výchova k občanství  - distanční výuka - 4.12. 2020

Ahoj osmáci, tento týden se dozvíte něco o vnímání. Prostudujte si  učebnici na str. 23-25. Pracovní list "Vnímání a sociální percepce" najdete na Teams - Výchova k občanství 8 - Soubory. Vypracované odpovědi (PL) přineste ke kontrole v pátek 11.12.2020.  Úkol budu hodnotit.

Angličtina 8 Project 3: Unit 1C: My family.

Český jazyk 8

Český jazyk a literatura - distanční výuka - 30.11.- 4.12.2020

Mluvnice:

Ahoj osmáci, tento týden budeme stále procvičovat předpony s-,z-, vz- a předložky s/se, z/ze v učebnici na str. 44-45.

Hudební výchova 8

Milí osmáci,

protože návrat do školy je, pravděpodobně, ještě daleko, vypracujte, prosím, tyto práce:

- vyhledej a zapiš do sešitu: Rozdělení hudebních nástrojů

- vyhledej a zapiš do sešitu: Hudební skladatel Bedřich Smetana (piš v bodech - životní příběh, významná díla)

- vyhledej a zapiš do sešitu: Hudební skladatel Antonín Dvořák (piš v bodech - životní příběh, významná díla)

Vypracované vyfotografuj a pošli na email alena.sachova@skola-rosice.net do 18. 11. 2020.

Děkuji za spolupráci a mějte se hezky.

Alena Šachová

Výtvarná výchova 8

Samostatná práce na období 12.10. - 23.10.2020, distanční výuka:

Cílem hodin výtvarné výchovy je vytvořit co nejširší škálu barevných odstínů. Je možné použít vodové, anilinové nebo temperové barvy (pastelky pouze v případě, že doma barvy nemáte).

Pracujte podle návodu:

Samostatná práce na období 3.11 - 24.11.2020, distanční výuka:

Pracujte na základě následujícího odkazu:

Svět práce 8

Výchova ke zdraví 8

Výchova ke zdraví: 9. - 13. 11.

Vytiskni si přílohy, první si nalep do sešitu a pročti.

Druhou přílohu - Strom života - vyplň si svůj rodokmen a vlož do eurofolie na pracovní listy z Vz.

Zeměpis 8

Týden od 30. 11. do 4. 12.

Nejdříve opakování z minulého týdne - vyplňte si spojovačku na téma zemědělství - viz. příloha.

Poté si přečtěte z učebnice str. 26 a 27 a vypracujte pracovní list Průmysl. Ve čtvrtek zkontrolujeme.

Týden od 23. do 27. 11.

Chemie 8

Týden od 30. 11. do 4. 12.

Ahoj osmáci.

Tento týden budeme začínat novou kapitolu Složení látek. Vy si pouze přečtěte z učebnice chemie str. 45 až 47.

Na online hodinu ve čtvrtek si připravte vytištěný zápis k doplnění - viz. příloha Zápis Složení látek, budeme vyplňovat společně + PS.

Subscribe to RSS - Výuka 8. třída