Výuka 8. třída

Tělesná výchova 8

Hudební výchova 8

17.10.

Hv bude 5.+6.hodinu. Připomínali jsme si lidovou píseň, dát dohromady min. 10 lidových písní, které umíte (ne dětská říkadla a písně pro předškoláky).

10.10.

Hv z důvodu nepřítomnosti učitelky odpadá, budou 2hod. s p.uč. Brožkovou.

26.9.

znát text a historii státní hymny
nahlásit svou volbu k návštěvě 1koncertu/pololetí

Informace pro rodiče 8

Je možné, aby se jednotliví žáci zapojili do literární či výtvarné soutěže, kterou vyhlásil Památník Terezín. Soutěž probíhá do 1. 4. 2019.  Více informací naleznete v dokumentu přiloženém níže.
Dále žáci mají možnost zapojit se literární či výtvarné soutěže ,,Komenský a my 2018-2018". Práce je třeba zaslat do 31. 1. 2019, do soutěže neposílají práce sami žáci, ale škola. Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru níže.

Matematika 8

Školní rok 2018/2019 - matematika, fyzika, zeměpis,

výtvarná výchova:

MATEMATIKA

V pátek 16.11. není matematika. Místo ní bude angličtina. V pátek 23.11. nebude angličtina, místo ní bude matematika.

Test  z matematiky 16.11. nepíšeme. Ale domácí úkol vybíráme. Odevzdejte ho p. Farkašové.

Přírodopis 8

Byl jednou jeden život

Byl jednou jeden život je francouzský vzdělávací kreslený seriál z roku 1986, jehož úkolem je přístupnou formou zprostředkovat divákům stavbu a funkce jednotlivých částí lidského těla. Jednotlivé procesy
v lidském organizmu představují různé postavičky či mechanismy, plnící mnohé úkoly.

Jednotlivé epizody tohoto seriály lze najít na www.youtube.com

Angličtina 8

Český jazyk 8