Výuka 7. třída

Vážení rodiče,

Angličtina 7

Úkol do nejbližších dnů:

vzhledem k situaci si zkontrolovat funkčnost aplikace Teams, umět se přihlásit na školní mail, který by byl komunikačním kanálem se školou v čase distanční výuky (jmeno.příjmení@skolarosice.onmicrosoft.com)

21.9.

vypracovat si MENU v Aj, připravit se na rozhovor "v restauraci"

- PS35/3

- doplatek Wocabee

Český jazyk 7

V pondělí 21.9.2020 budeme psát test na vyjmenovaná slova.

Hudební výchova 7

Němčina 7

Poslední dny školního roku!

Dej do pořádku učebnice z češtiny i němčiny.

Všechny sešity z Nj si nutně uschovej, budeme v nich pokračovat v 8.třídě. ( Někteří z vás mi odevzdali sešity ke kontrole. Kdo si bude chtít odnést domů přes prázdniny, ať přijde v pátek za mnou do kabinetu).

Zeměpis 7

Výukové materiály

Většinou se jedná o soubory typu prezentace MS PowerPoint ve formátu PPS nebo dokumenty MS Word ve formátu DOC. Stahování zahájíte kliknutím na popisek souboru.
Pokud na Vašem počítači nemáte nainstalován program MS PowerPoint, můžete si k prohlížení prezentací stáhnout ze stránek Microsoftu program PowerPoint Viewer 2007 (25,8 MB).

Afrika

Státy Afriky: procvičování orientace na slepé mapě (PowerPoint, 2,17 MB)

Výchova ke zdraví 7

Přírodopis 7

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré úkoly v pracovních sešitech a zápisy ve školních sešitech budou po návratu do školy kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.

Matematika 7

Zájemci o logickou olympiádu se musí regostrovat nejpozději do 30. 9. 2020.

DOMÁCÍ ÚKOLY

10. 9. 2020 - PS str. 2, cv. 2 a 4

15. 9. 2020 - sestrojit libovolný rovinný útvar a zobrazit v osové souměrnosti (osu zvolit libovolně)

22. 9. 2020 - pracovní list nalepený v domácím sešitě (výšky trojúhelníku)

Výtvarná výchova 7

Seznam pomůcek na školní rok 2019-2020:

Výtvarná výchova: alespoň 4 štětce (2x kulatý, 2x plochý – různé velikosti), pastelky, fixy, voskovky 24 barev, vodové a temperové barvy, paleta na míchání barev, barevné papíry, kelímek na vodu, hadřík, pracovní košile nebo zástěra, vysunovací lepidlo, nůžky, starý ubrus nebo noviny na lavici, kufřík nebo krabici na pomůcky

Samostatná práce na období 11.3. - 20.3.2020, domácí příprava:

Vyhledat na internetu náměty na jarní a velikonoční aranžování - příprava na aranžování proutěných košíků s těmito motivy (práce ve dvojicích). Možno inspiraci vytisknout, nakreslit.

Subscribe to RSS - Výuka 7. třída