Výuka 6. třída

Svatba ve škole

Ve středu 17. 4. 2019 proběhl v šesté třídě svatební obřad.  Přípravy probíhaly již několik týdnů předem a zapojit se museli skutečně všichni. Naši žáci se v rámci výchovy k občanství teoreticky i prakticky seznámili s tím, co takový odpovědný vstup do společného života může znamenat, a co to vše obnáší… Nejdříve jsme museli rozdělit role (nevěsta, ženich, svědci, družičky, rodiče novomanželů atd.) a s nimi související povinnosti. A těch nebylo opravdu málo, tak např.: zajistit obřad i s nezbytnými úředními náležitostmi, sehnat myrty pro svatebčany, připravit si slavnostní řeč, zajistit hudbu, výzdobu, šaty a květiny, prstýnky, mít dobrého fotografa, připravit svatební menu a přípitek, navrhnout a doručit svatební oznámení s koláčky atd.

28. 9. 2018 - státní svátek - Den české státnosti

V pátek 28. 9. 2018 se nejde do školy - státní svátek - sv. Václav - den české státnosti

Dějepis 6

Tělesná výchova 6

Výtvarná výchova 6

Fyzika 6

FYZIKA

1.11. - test - Gravitační síla

9.10. - test - Tělesa, látky, skupenství, vlasnosti látek - příprava ze ŠS

21.9. - v hodině budou probíhat pokusy - příprava: Veronika Braciníková, Aneta Piňosová, Marcel Hyxa.

Změna rozvrhu na středu 12. 9.

Dne 12. 9. 2018 končí výuka po 5. vyučovací hodině, tedy ve 12:20. Děti mají zapsáno v ŽK.

Výchova k občanství 6

Angličtina 6

31.10.2018 středa Revision test (opakovací test, učebníce Lekce 5).

Informace pro rodiče 6

Subscribe to RSS - Výuka 6. třída