Výuka 6. třída

Informace pro rodiče 6

Pomůcky na školní rok 2020/2021 - budoucí 7. třída

Seznam pomůcek je uveden v příloze viz. níže.

Informatika 6

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré práce budou kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.

29. 5. 2020

Matematika 6

VÝUKA V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO VOLNA

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré úkoly v pracovních sešitech a zápisy ve školních sešitech budou po návratu do školy kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.

Zeměpis 6

23.6.

Proveď si kontrolu učebnice - gumuj, slepuj stránky, .... .

Práce do 19.6.

Závěrečné opakování:

Angličtina 6

22.6. poslední online hodina - zhodnocení, klasifikace (s přihlédnutím k WocaBee - viz příloha níže).

15.6. - 19.6.

14.týden - podklady níže v tabulce

připomínám splatnost předplatného WoccaBee na účet školy je 19.6.20

všechny věci na Aj si ze školy odneste domů

do Deníku si k certifikátům můžete doložit dipom z WoccaBee, který si na stránkách WB můžete i stáhnout

8.6. - 12.6.

13.týden

1.6. - 5.6.

viz 12.týden

25.5. - 29.5.

viz 11.týden

18.5. - 22.5.

VIZ.10.TÝDEN

11.5.-15.5.

viz příloha 9.týden

4.5. - 8.5.

Dějepis 6

Výuka v době mimořádného volna

Zadání 22.6. - 26.6.2020

Výtvarná výchova 6

Pomůcky na školní rok 2019-2020:

Výtvarná výchova: alespoň 4 štětce (2x kulatý, 2x plochý – různé velikosti), pastelky, fixy, voskovky 24 barev, vodové a temperové barvy, paleta na míchání barev, barevné papíry, kelímek na vodu, hadřík, pracovní košile nebo zástěra, vysunovací lepidlo, nůžky, starý ubrus nebo noviny na lavici, kufřík nebo krabici na pomůcky

Samostatná práce na období 11.3. - 20.3.2020, domácí příprava:

Připravit na dokončení práce z minulé hodiny - téma "Slepice" - vyhledat motivy vhodné na kombinaci barev červená - černá na internetu.

Fyzika 6

FYZIKA

Úkoly po dobu mimořádného volna:

Doporučuji úkoly zpracovávat průběžně, vždy k danému termínu. Když se vše nahromadí, nedá se to pak stihnout za jedno odpoledne. Po návratu do školy budu úkoly kontrolovat a vypracování bude ohodnoceno.

Tabulka hustot 1
Tabulka hustot 2
Tabulka hustot 3

Výchova k občanství 6

Výuka v době mimořádného volna

Výchova k občanství

Přírodopis 6

Zde budou průběžně doplňovány úkoly, veškeré úkoly v pracovních sešitech a zápisy ve školních sešitech budou po návratu do školy kontrolovány a hodnoceny. Pozor na dodržení termínu u prací, které budu chtít poslat na e-mail.

V případě dotazů a nejasností se na mě prosím obraťte (kontakt:  romana.novotna@skola-rosice.net)

Subscribe to RSS - Výuka 6. třída