Výuka 4. třída

Místo: plavecký bazén ve Skutči

Dozor: M. Chmelařová

Bruslení

V úterý 12. 2. 2019 jedeme bruslit do Skutče. Odjezd v 8.30 hod, návrat v 11.30 hod, první hodinu se učíme podle rozvrhu, výuka končí po návratu do školy. S sebou: brusle, přilba, pevné rukavice, vhodné sportovní oblečení, svačina, pití, menší kapesné.

Netradiční hodina tělesné výchovy ve čtvrté třídě

Víte, jak sportují tělesně postižení a nevidomí? Ve čtvrtek to poznali a na vlastní kůži a tělíčko vyzkoušeli čtvrťáci při tělesné výchově. Navštívila nás Mgr. Lucie Kutheilová, odborná konzultantka pro Pardubický kraj z Katedry aplikovaných pohybových aktivit Univerzity Palackého v Olomouci a s dětmi vyzkoušela dvě pro ně nezvyklé pohybové aktivity – hru Fuli fuli pro lidi na vozíčku a Golball s míčem s rolničkou v ruce a s klapičkami na očích pro lidi slepé. Tak a teď už víme, jak těžké a fyzicky náročné mohou být některé sporty pro handicapované lidi kolem nás, pro vozíčkáře i nevidomé. Lucko, velké díky za čas strávený mezi námi.

Virtuální realita ve výuce přírodovědy

V pátek 12. října 2018 se v učebně 4. třídy uskuteční výchovně vzdělávací program v délce jedné vyučovací hodiny na téma Vesmír. Instruktorem a průvodcem bude Marek Pantůček, který využívá nejmodernější techniku. Cena programu je 40 Kč na žáka.

Plavecký výcvik ve Skutči

Plavání 2018

Termín: 17. 9. – 26. 11. 2018

Čas: 9:45 – 11:45

Místo: plavecký bazén ve Skutči

Dozor: M. Chmelařová

Změna rozvrhu - středa 12. 9. 2018

Z organizačních důvodů končí výuka ve středu 12. září po 5. vyučovací hodině ve 12.20 hodin. V rámci hodin vlastivědy a přírodovědy podnikneme podzimní přírodovědnou vycházku zaměřenou na poznávání stromů a rostlin. Děti si mohou obléci sportovní oblečení a obuv na Tv.

Angličtina 4

Poslední lednový týden někteří jedou na hory, další týden jsou jarní prázdniny a po nich má vyučující Aj denně pracovní aktivity mimo školu. Úkoly na toto období:

28.1.19 ve škole PS STR. 29 – DOPLNIT PODLE NAHRÁVKY CV.3, POKRAČOVAT CV.4, 5
UČEBNICE STR.70 – ČTENÍ A PŘEKLAD O UK.

31.1. ve škole - učeb.str.31 – číst a překládat The dragon crown6, zopakovat  o UK, PS 32-33

Informace pro rodiče 4

Pomůcky školní rok 2018/2019

V přiloženém dokumentu najdete seznam pomůcek na příští školní rok.

Subscribe to RSS - Výuka 4. třída