Výuka 3. třída

Stavebnice GEOMAG

Dnes se v tělocvičně neběhalo, neházelo ani neskákalo. Žáci z celé školy si sem přišli procvičit šikovnost svých rukou a trpělivost. Mohli se řídit některými z mnoha návodů nebo nechat pracovat svoji fantazii. Z nenápadných tyček a kulatých magnetů začaly zanedlouho vznikat doslova divy…

Jak si užili stavění třeťáci:

Myslela jsem si, že program bude probíhat jinak, a že tu stavebnici vůbec neznám. Když jsem ji ale uviděla, zjistila jsem, že jsem již něco podobného viděla. Nejdříve jsme se rozdělili do skupinek- byla jsem s Mončou, Nikčou a Haničkou. Hodně mě to bavilo. Sice se to někdy rozpadlo, ale bylo to super. (Majda)

Láska prochází žaludkem...

Ochutnávka Bovys a k tomu svatý Valentýn.  Výsledkem je láska k některým „novým“ druhům ovoce a zeleniny a také barevné srdce z papíru. O to se mango a hruška rozdělí se všemi, na které třeťáci mysleli, když v rukou drželi štětce a olejové pastely.

Týdenní plány 3

Pozn.: Týdenní plán je pouze orientační, v případě potřeby může být upraven. Jedná se o plán učiva probíraného ve škole (rodiče s žáky vypracovávají pouze v případě nemoci nebo nedokončené práce ze školy). Domácí úkoly jsou určeny pro práci nebo přípravu žáků doma. Žáci si již samostatně zapisují úkoly do Diáře, pro kontrolu a podrobnější informace je však i nadále vhodné sledovat týdenní plány a informace na internetu.

Informace pro rodiče 3

Aktuální informace

Stránky

Subscribe to RSS - Výuka 3. třída