Výuka 1. třída

Pomůcky do druhé třídy

POMŮCKY DO DRUHÉ TŘÍDY  - vše prosím označit a přinést v září:

Rozpis konzultací 19.4. 2018 - Vladimíra Tichá

Ve čtvrtek 19. 4. 2018 proběhnou třídní  schůzky a konzultace. Společná schůzka začne v 15:30 a její ukončení je v plánu cca v  16:00hod.  Na individuální konzultace se můžete zapisovat na níže uvedeném odkazu. Je nutné, aby se na individuální konzultaci dostavil vždy zákonný zástupce a žák.

VÝTVARNÁ DÍLNA - UKÁZKA

Nabídka: Výtvarná dílna s paní Třískovou - žáci si mohou vyrobit bloček.

Jedná se o dřevěný výřez různých tvarů opatřený bločkem na poznámky a  magnetem ( na ledničku ).
Malujeme speciálními perleťovými barvami, do kterých vyrýváme ozdobné ornamenty ( viz foto ).

Cena 75 Kč.

V diáři bude nalepen lístek, zda se žák zúčastní nebo ne. Prosím o vyplnění. Pokud bude mít žák zájem, prosím zpětně o zaplacení částky 75Kč. Děkuji

Informace k třídní schůzce 17.1.2018

Třídní schůzka 17.1. 2018

Program:

Třídní schůzky 17.1. 2018

• Ve středu 17. 1. 2018 proběhnou třídní  schůzky a konzultace. Společná schůzka začne v 15:30 a její ukončení je v plánu cca v  16:00hod.  Na individuální konzultace se můžete zapisovat na níže uvedeném odkazu. Je nutné, aby se na individuální konzultaci dostavil vždy rodič i žák. V případě společné schůzky naopak prosím, aby žáci ve třídě pokud možno přítomni nebyli - děti většinou nevydrží celou dobu v klidu sedět, což narušuje průběh schůzky. Děkuji za pochopení.

Vánoční besídka v 1. třídě

Jak slavíme Vánoce? Tak o tom jsme si povídali s prvňáčky 20.12. v předvánoční čas ve škole. Nechybělo zopakování učiva formou vánočních tradičních zvyků, ochutnávky nejlepšího cukroví, pobavení vánočními žertíky a nakonec rozdávání dárečků a přání si vše nejlepšího do nového roku.

Máme novou knihu - Slabikář

Tak už jsme se dočkali. V pondělí 27. 11. nám byla předána naše nová kniha, kterou si přečteme opravdu sami. Ve třídě jsme dostali tajné instrukce, že když půjdeme po šipkách, dostaneme se k místu, kde pro nás bude překvapení. Naše tajná mise vedla do školní knihovny, kde někteří z nás byli poprvé, jiní tuto místnost navštívili již s družinou. Mohli jsme se podívat, jaké knížky knihovna ukrývá, ale zároveň, to nejdůležitějkší, co nás zajímalo, byla ta kniha, co ležela na stolečku. Ano, náš vysněný Slabikář. V knihovně jsme si našli každý svoje místečko a knížku jsme si nejdříve prohlíželi sami. Mnozí z nás už zkoušeli i něco přečíst. Potom jsme hledali stránky, které nás nejvíce zaujaly a o kterých bychom chtěli říct ostatním.

Aktuální informace - prosinec

5.12. čertí škola - děti si mohou přinést čertí rohy nebo malé čertí doplňky(např. ocásky, děvčata červené mašle ve vlasech, čertí sukýnky, červená nebo černá trička - ne umělé masky)

Ve škole budou chodit "čerti". Pozor na možné znečištění oděvu.

Po vánočních prázdninách plavecký výcvik. V ŽK vloženy informace ohledně závazné přihlášky. Nutno složit záloha 600Kč do 19.12. Bližší informace k organizaci budou vlepeny do diáře. Prosím o zpětnou vazbu vaším podpisem. Děkuji

4.12. - Pardubice

V pondělí 4.12. navštívíme KD Pardubice - pohádka Vánoční trampoty andělíčka Damiána. Vybíráme 100Kč. Prosím zaplatit do pátku 1.12. Ráno se sejdeme jako obvykle ve třídě. S sebou: svačinu, pití, penál (ten si necháme ve třídě). Děti si tento den nebudou brát aktovku s učebnicemi. Návrat cca okolo 11hodiny, vyučování  končí jako vždy v 11.25hod. Nezapomeňte na vhodné oblečení. Děkuji

Rodičovské schůzky 15.11.