ŠD - Pohádková zahrada

Dne 22. 6. 2018 se žáci školní družiny zúčastnili závěrečného výletu.

Kam, že jsme se to vydali? No přeci za zvířátky do Pohádkové zahrady v Pardubicích.

Hned při příchodu nás přivítala moc milá paní Lucie Šárovcová, která nás zahradou provedla a seznámila nás se všemi obyvateli zahrady. Sdělila nám, že tato zahrada poskytuje domov zvířátkům, která byla týraná, opuštěná nebo zachráněná z nevyhovujících podmínek velkochovů, malochovů či jatek.

Školní družina 29. 6. 2018

Provoz školní družiny 29. 6. 2018

Ranní: 6:15 – 7:35

Po vyučování: 8:30 – 12:00

Upozornění pro rodiče žáků ŠD - 19. 6. 2018

Vážení rodiče,

vzhledem ke konání VERNISÁŽE, která se uskuteční v úterý 19. 6. 2018 v 16:00 si můžete žáka vyzvedávat ve školní družině do 15:00 a od 16:00 na rosické tržnici.

Děkuji.

Červinková Eliška

Změna provozní doby školní družiny - 28. 5. - 1. 6. 2018

Vážení rodiče,

v týdnu od 28. 5. – 1. 6. 2018 bude upravena provozní doba školní družiny z důvodu konání školy v přírodě. V tento týden bude školní družinu navštěvovat menší počet žáků.

Ranní družina: 6:45 – 7:30

Odpolední družina: 11:25 – 15:30

Děkujeme za pochopení.

Omezení provozu školní družiny dne 4. 6. 2018

Vážení rodiče,

vzhledem ke školení všech pedagogických pracovníků, které bude probíhat v pondělí 4. 6. 2018, nebude v provozu odpolední školní družina. Ranní družina bude probíhat beze změn.

Děkujeme za pochopení.

Provoz ŠD v době ředitelského volna - 7. 5. 2018

Vážení rodiče,
informujeme Vás, že vzhledem k malému počtu zájemců školní družina v době ředitelského volna (7. 5. 2018) nebude v provozu.

Eliška Fedašová, vychovatelka

Velikonoční beránek – ŠD

Velikonoční beránek je jeden z lidových symbolů Velikonoc. Ve školní družině jsme si zahráli na šikovné pekaře a beránka si upekli.

RECEPT:

300 gramů polohrubé mouky

300 gramů cukru

1 prášek do pečiva

KAMIL NEUMÍ LÍTAT – školní družina v knihovně

Kamil neumí lítat? Tuto otázku si kladly všechny děti ze školní družiny při příchodu do dětského oddělení městské knihovny v Chrudimi. Na tuto otázku nám odpověděla moc milá paní knihovnice Alena Fiedlerová. Paní knihovnice nás s knihou „Kamil neumí lítat aneb Pohádka o špačkovi knihomolovi“ od autorky Jennifer Berneové seznámila a zodpověděla všechny naše otázky.

Zimní olympijské hry ve školní družině

23. zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu jsou již u konce. V naší školní družině byl olympijským hrám věnován celý týden. Připomněli jsme si něco málo z historie, seznámili se s různými typy olympijských sportů, které jsme se pokusili výtvarně ztvárnit. Vytvořili jsme si olympijskou nástěnku, kde nechyběly stupně vítězů, na které jsme postupně doplňovali úspěchy našich olympioniků.

Konečně sníh! - ŠD

Dnes si děti užily na školní zahradě sníh, co nám napadl přes noc. Usmívající seDoufáme, že se ještě nějaké sněhové nadílky dočkáme a budeme moci postavit další sněhuláky a stavby ze sněhu.

Eliška Fedašová, vychovatelka ŠD

Subscribe to RSS - Školní družina