Aktuality MŠ

Adventní večer očima dětí z MŠ

Jak byly děti spokojené s programem a co se jim nejvíce líbilo?

Jak se vám líbilo rozsvěcení stromečku?

generálka

Živý betlém

Mikulášské radovánky s Inkou Rybářovou

Mikulášské radovánky

2. schůzka zákonných zástupců dětí MŠ

dne 20. 11. 2019 v 16:00 hod. se koná 2. schůzka zákonných zástupců dětí MŠ Rosice

Program : organizační záležitosti

akce

UR : finanční záležitosti, plán na školní rok 2019/20

Vaše otázky, naše odpovědi

MŠ v "novém"

Mateřská škola v "novém"

Dne 4. 11. 2019 byl zahájen provoz mateřské školy v nové budově. Ta se nachází v areálu ZŠ a MŠ Rosice, okres Chrudim na adrese Rosice 97.

Drakiáda 2019

PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY V ROSICÍCH

Na základě Vyhlášky č.14/2005Sb., §3, odstavec 2 a po projednání se zřizovatelem přerušuji provoz mateřské školy ve dnech 29.10. – 1.11.2019 ze závažných technických a organizačních důvodů (stěhování do objektu nové budovy MŠ). Provoz bude obnoven dne 4.11.2019 v nové budově mateřské školy v areálu ZŠ v obvyklém čase a v plném rozsahu.

V Rosicích dne 4.10.2019                                                        Mgr.Dana Brdíčková, ředitelka

Žádost - fotografie

Pomalu se do finiše blíží dostavba nové budovy mateřské školy. V listopadu bychom všechny chtěli pozvat na den otevřených dveří, abyste si mohli nové prostory prohlédnout. Zároveň bychom rádi připomněli historii předškolního vzdělávání v Rosicích. Prosíme tedy rosickou veřejnost, aby se doma probrali svými fotoarchivy a pokud mají jakékoliv fotografie týkající se historie provozu mateřské školy v Rosicích, budeme velmi vděční, pokud nám je zapůjčíte. Zároveň by byly pro všechny zajímavé vzpomínky a paměti bývalých zaměstnanců či absolventů - vyprávěné, zapsané, ve filmu- prostě v jakékoliv podobě.
Pokud nám můžete pomoci svými příspěvky, prosíme o jejich zapůjčení do 21. října 2019. Shromažďovat je budeme v ředitelně školy.

Pozvánka - Dr. Lidmila Pekařová

Srdečně Vás zveme v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II v ORP Chrudim na workshop pro rodiče a pedagogy s diskusí a výměnou zkušeností s PhDr. Lidmilou Pekařovou na téma:

KOMUNIKACE S DĚTMI, ANEB PROČ TO NEUMÍME

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 od 14.00 hod. v zasedací místnosti Městského úřadu Chrudim, Pardubická 67 – 2. patro.

Program:

1. schůzka zákonných zástupců

Dne 29. 8. 2019 v 16:00 hod. se koná 1. schůzka zákonných zástupců dětí MŠ Rosice

Program:
1. organizační záležitosti
2. Školní řád
3. Akce - organizace
4. UR: finanční záležitosti,
5. plán na školní rok 2019 - 2020
6. Vaše otázky, naše odpovědi

Prosíme, přijďte bez dětí, děkujeme.

1. schůzka zákonných zástupců

Subscribe to RSS - Aktuality MŠ