Aktuality MŠ

Předškoláčci v akci i doma

I našich předškoláčků se distanční výuka týká a zvládají ji velmi statečně :) Zábavné úkoly a hry si děti vyslechnou přímo od paní učitelky přes počítač či telefon, a pak s pomocí mamky a taťky úkoly plní. A důkazem toho, že jim to jde výborně, přikládáme několik fotek :)

Za fotky i spolupráci děkujeme rodičům, a na děti se brzy těšíme Usmívající se.

Eliška P.
Benji
Eliška P.

Provoz MŠ v pátek 13.11.2020

Aktualizace 12.11.2020 v 14:35:

13.11.2020 bude otevřena 1 třída pro děti pracujících rodičů. Dodržte pravidla níže ve vlastním zájmu.

V tuto chvíli (11.11.v 11:40hod) je situace taková:

- čekáme na výsledky všech, kteří si měli dojít na testy, výsledky mohou dorazit i ve čtvrtek a mohou ovlivnit situaci

- bude otevřeno 1 oddělení pro pracující rodiče

- přijato budo pouze dítě, u něhož rodiče prokáží negatvní výsledek testu hned při vstupu do MŠ

- VZHLEDEM K EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI POČÍTEJTE I S TÍM, ŽE DÍKY PŘÍPADNÉ VE ČTVRTEK NAHLÁŠENĚ POZITIVITĚ NĚKOHO Z MŠ, MŮŽE BÝT ŠKOLKA UZAVŘENA I V PÁTEK 13.11.20. Toto bychom dali na webové stránky ihned po obdržení takové zprávy.

Karanténa

Vážení rodiče.

Hromadí se nepřesné informace o karanténě Vašich dětí. Proto touto cestou upřesňuji: v současné době do karantény spadají děti, které byly v pondělí 2. listopadu 2020 ve školce osobně přítomny.

Helena Kerhartová

Nápady na aktvity MŠ

Pokud by hrozilo, že doma vypukne nuda nebo nouze o nové nápady, vkládáme inspiraci v podobě dvou webů.

Ten první: https://edu.ceskatelevize.cz/stupen-vzdelani/predskolni s kategorií pro předškolní děti - najdete zde spoustu videí, která jsou přehledně rozdělena podle toho, co u dětí rozvíjí. Najdete zde vše, co s dětmi běžně děláme v klasickém režimu MŠ. Videa jsou zábavná a věřím, že se dětem budou moc líbit. Takže kdo bude mít zájem, mrkněte na to :-).

!! MŠ - nepřehlédněte!! - UZAVŘENÍ OD 5.11.2020

Každý nahlášený se musí registrovat sám přes internetové prostředí na jím zvoleném místě. KHS již všem vystavila elektronickou žádanku, kterou mají odběrná místa k dispozici (vy pouze zatrhnete, že vám byla vystavena).

Z důvodu pozitivního testu v MŠ je pravděpodobné, že od 5.11.2020 dojde k uzavření mateřské školy v Rosicích. V tuto chvíli čekáme na výsledek trasování, další informace během dnešního podvečera na této stránce.

D.Brdíčková

AKTUALIZACE 16:17/4.11.2020

Informace pro rodiče dětí v kontaktu s covid pozitivní osobou

Výlet do Licibořic

Každý školní rok jsme během měsíce května/června vyrazili  s dětmi na nějaký výlet - byla to odměna za celoroční práci všech. Ovšem školní rok 2019/2020 byl trochu „jiný“. Vzhledem ke covidové situaci a všem opatřením jsme byli nuceni všechny akce a výlety zrušit. Proto jsme moc rádi, že se nám podařilo si vynahradit výlet v měsíci září. Vyrazili jsme na známou eko farmu Babiččin dvoreček v Licibořicích.

POZVÁNKA

15. září 2020, 14.00 17.00 hod.

23. září 2020, 14.00 17.00 hod.

Malá scéna Divadla K. Pippicha

Školní řád MŠ PLATNÝ OD 1.9.2020

V přlíoze najdete školní řád platný od 1.9.2020. Zákonný zástupce na rodičovské schůzce svým podpisem potvrdí, že se s ním seznámil a jeho obsah je mu srozumitelný.

Odměny rozdány

Děti, které o prázdninách navštěvují MŠ odměny za sběr papíru již dostaly. Ostatní se bát nemusí, i k nim balíčky doputují. Finanční obnos, který školka obdržela bude použit na hračky či zabezpečení akcí pro děti. Zúčastněným dětem a jejich rodičům za podporu děkujeme. UR a učitelky

UR při MŠ - "Sběr papíru"

Ve školním roce 2019/2020 organizovala UR při MŠ soutěž ve sběru papíru. Kilogramy sečteny, účastníci budou odměněni.

Subscribe to RSS - Aktuality MŠ