Školská rada

Ve čtvrtek 15.11.2017 se uskutečnily volby člena školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu zákonných zástupců žáků ZŠ a za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ.

Volba člena školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu zákonných zástupců žáků ZŠ:

Ve stanoveném termínu bylo navrženo 6 kandidátů.

Voleb se zúčastnilo 78 voličů. Výsledky voleb jsou následující:

Počet neplatných

Kaplan Milan

27 hlasů

Durdilová Lenka

24 hlasů

Členy školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu zákonných zástupců žáků byli na období 2017 - 2019 zvoleni pan Kaplan Milan a paní Durdilová Lenka.

Volba člena školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ:

Ve stanoveném termínu bylo navrženo 13 kandidátů.

Voleb se účastnilo 13 voličů:

Mgr. Vrabcová Zdenka

6 hlasů

Farkašová Monika

4 hlasy

Za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ byly zvoleny Mgr. Vrabcová Zdenka a Monika Farkašová.

Za zřizovatele – Obec Rosice byly zastupitelstvem dne 11.12.2017 zvoleny p. Iveta Plachá a Hana Slavíková.

První zasedání školské rady se uskuteční v období od 13.12.17 do 3.1.2018.

Ve čtvrtek 13.11.2014 se uskutečnily volby člena školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu zákonných zástupců žáků ZŠ a za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ.

Ve stanoveném termínu byly navrženy 3 kandidáti. jeden kandidát svoji kandidaturu odvolal z důvodu jeho jmenování za zřizovatele.

Voleb se zúčastnilo 40 voličů. Výsledky voleb jsou následující:

Laub Jiří

22 hlasů

Durdilová Lenka

18 hlasů

Členy školské rady při ZŠ, Rosice, okres Chrudim za skupinu zákonných zástupců žáků byli na období 2015 - 2017 zvoleni pan Laub Jiří a paní Durdilová Lenka.

Ve stanoveném termínu bylo navrženo 11 kandidátů.

Voleb se účastnilo 11 voličů:

Mgr. Kohoutová Marcela

6 hlasů

Mgr. Šachová Alena

3 hlasy

Za skupinu pedagogických pracovníků ZŠ byly zvoleny  Mgr. Kohoutová Marcela a Šachová Alena.

Za zřizovatele – Obec Rosice byly zvoleny paní Plachá Iveta a paní Chourová Hedvika.

První zasedání školské rady se uskuteční v období od 1. do 19.12.2014.