Prvňáčci a jejich první školní den

Fotogalerii naleznete zde.

První poprázdninový den na naší škole jsme zahájili v 7.45 hod.Prvňáčky ve třídě přivítala paní ředitelka, paní zástupkyně a třídní učitelka. Ve tvářích dětí se střídala radost, napětí, očekávání, možná trochu strach z neznámého.Své zábrany však brzy shodily a na konci hodiny už ve třídě zářily jen samé veselé tvářičky.

Seznámili jsme se všichni navzájem, dokonce se nám představil i třídní maskot zajíček Matýsek, který se s námi celý rok bude učit číst, psát, počítat, zpívat a dělat spoustu dalších nových věcí.

Dále děti dostaly omalovánku zajíčka, kterou si vybarvily, zatímco paní učitelka poskytla rodičům důležité informace o chodu školy, výuky aj. V závěru hodiny jsme stihli zahrát si několik příjemných her, u nichž nechyběl ani náš Matýsek.

Všem žáčkům prvňáčkům a nejen jim přeji úspěšný školní rok 2012/2013.

Irena Čápová