Přírodověda 5

Týden od 23. 11. do 27. 11.

Ahoj děti.

Na pondělí si připravte pracovní sešit, vytisknutý zápis (Znečištění vzduchu - v příloze) a psací potřeby.

Týden od 16. do 20.11.

Ahoj dětiSmějící se

Tento týden budete mít samostatnou práci.

PS str. 8 a vyplnit pracovní list Voda a její ochrana (v příloze) - PL po návratu do školy oznámkuji.

Týden od 9. do 13. 11.

Milé děti.

Tento týden už opustíme vesmír, ale stále zůstaneme u neživé přírody.

Na online hodinu si připrav: pracovní sešit, psací potřeby.

Úkoly na tento týden: PS str. 6, 7

.............................................................................................................................

Týden od 2. 11. do 6. 11.

Dobrý den dětiUsmívající se

Na pondělní online hodinu si připravte pracovní sešit z přírodovědy a psací potřeby. Nezapomeňte na DÚ - V jaké fázi se nachází měsíc a kdy bude úplněk?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj dětiMrkající

V pondělí 19. 10. se uvidíme na MS Teams. Na přírodovědu si připravte pracovní sešit a psací potřeby.

Budeme pokračovat v probírané látce (vesmír).

Ahoj děti! Usmívající se

Protože Vás hodně chybí, píši Vám na web, co jsme o přírodovědě probrali.

Písemně si nemusite doplňovat nic.

Dnes jsme byli o přírodovědě u Chrašického rybníka a zkoumali tam živočichy. Až se vrátíte do školy, tak Vám vše budeme vyprávět.

Přeji brzké uzdravení.

P. uč. Novotná