Příměstský tábor + kroužky KOŠ

Komunitní škola Rosice, z.s.

Jako všem ostatním, i nám zasáhla do kroužků a kurzů mimořádná situace. I když počty kurzistů nepřesahují většinou 30 lidí, pozastavili jsme všechny kroužky a akce až do odvolání. Samozřejmě budeme po odvolání mimořádného stavu vracet platby za nevyužité lekce. Prosíme o trpělivost, jelikož to bude organizačně náročné.

I přes stále se měnící informace připravujeme pro děti ve věku 6 – 15 let příměstský tábor v naší obci:

Předpokládaný termín:

29.6. – 3. 7. 2020

7. 7. – 10. 7. 2020

13.7. – 17.7.2020

20.7. - 24.7.2020

V současné době se řeší finanční příspěvek obce na příměstský tábor.

Žáci ZŠ Rosice dostali předběžné přihlášky ve škole, vracejte je prosím na email: j.svobodova@email.cz Ostatní se mohou přihlásit také přes email. Vždy napište jméno dítěte a o jaký termín máte zájem (dle zájmu se bude vyhodnocovat, jaké termíny otevřeme). Předběžný zájem mi napište nejpozději do 10.4. 2020

Závazná přihláška bude brzy ke stažení na webových stránkách školy nebo komunitní školy. Tam se dozvíte podrobnosti a důležité termíny.

Doufejme, že situace umožní příměstský tábor v tomto termínu pořádat.

Lenka Kohoutová a Jana Svobodová

KOŠ Rosice