Příměstský letní tábor v ZŠ Rosice 2019

Prázdniny se nám pomalu blíží a i tento rok je pro děti ve věku 6-15 let připravován příměstský tábor.

Žáci ZŠ Rosice, kteří odevzdali předběžné přihlášky obdrželi již přihlášky závazné. Děti, které nejsou žáky ZŠ Rosice mají k dispozici závaznou přihlášku zde, nebo u paní asistentky Farkašové. Z důvodu stavebních úprav školy je pravděpodobné, že obědy budou připravovány v MŠ Rosice.

V případě dotazů se obracejte na koordinátorku KOŠ Mgr. Janu Svobodovou.(j.svobodova@email.cz

Příměstský letní tábor v ZŠ Rosice 2019

Pořadatel: KOŠ Rosice, z.s. ve spolupráci se Základní školou a mateřskou školou Rosice, okres Chrudim

Garantem akce je předsedkyně KOŠ Rosice, z.s. Mgr. Lenka Kohoutová. Vedoucí tábora jsou paní Monika Farkašová a Pavla Dostálová.

Provoz příměstského tábora: pondělí – pátek od 7:30 do 15:30 hodin. Sraz dětí před vchodem do ŠKOLY v 7:30 hodin. Po celou dobu konání je k dispozici areál školy včetně tělocvičny a počítačové učebny.

V případě výletů budou další údaje (čas, místo) upřesněny.

Program: 2 – 3 výlety v regionu (zahrnuty v ceně), turistika, rukodělné práce, sportovní činnosti, hry a další aktivity, které budou přizpůsobeny věkové skladbě dětí.

Cena zahrnuje vstupy a dopravu na výletech a plat lektorů.

Termín:

• 1. 7. ,2. 7., 3. 7. , 4. 7. 2019, cena 800 Kč
  • 8. 7. 2019 – 12. 7. 2019, cena 1000 Kč
  • Termíny lze libovolně kombinovat (např. 1. - 12. 7. cena 1800 Kč), termíny budou otevřeny v případě zájmu nejméně 8 dětí týdně.

V případě většího počtu zájemců (kapacita tábora 20 dětí) rozhoduje datum odevzdání přihlášky.

Závaznou přihlášku odevzdejte v zalepené obálce se jménem dítěte paní Farkašové do 17. 5. 2019

Možnost objednání obědů ve školní jídelně. Nutno objednat závazně předem u paní Farkašové - do 7. 6. 2019

Cena: 50 Kč/ 1 oběd     (celkem 7 obědů za 2 týdny, na výlety svačiny vlastní)

Platbu za tábor a obědy proveďte u paní Farkašové do 7. 6. 2019

Lze platit i na fakturu – příspěvek, bonusy z práce (podrobnosti na emailu:

kohoutova.kos-rosice@seznam.cz)

Pokud má někdo z rodičů možnost poskytnout drobné reklamní předměty na odměny dětem, budeme rádi a prosíme, aby je přinesli již při platbě tábora.