Pololetí u třeťáků

Půlka třetího ročníku je za námi. Jsme již dostatečně zabydlení v naší nové třídě na druhém konci školy. Nemáme sice nikdy šanci dostat se do jídelny jako první, zato ale vždy již během dopoledne cítíme, co chystají paní kuchařky k obědu:-).

Co nového za ten půlrok uvízlo v hlavičkách třeťáků, na čem chtějí zapracovat a jaké vědomosti a dovednosti jim ještě chybí, shrnuli dnes do "pololetního" dopisu. Mimo dlouhodobých plánů připojili ještě výhled na zasloužené prázdniny.

Kromě vysvědčení nás čekalo také vyhodnocení třídní čtenářské soutěže Lovci perel, v níž nejvíce načetla Nicol Novotná. Za to obdržela od ZŠ a MŠ Rosice poukázku na nákup knih v hodnotě 200 Kč. Druhé místo získala Monika Mládková a na třetím se umístila Majda Komárková. Gratulujeme.

Všem žákům krásné prázdniny!!!

M. Pavlíková