Poděkování

Rády bychom veřejně poděkovaly mamince dětí, docházejících do naší školky a doufáme, že se text emailu touto cestou dostane do rukou všech zmiňovaných.

Dobrý den,

včera šly naše dětičky Bětuška a Honzík do mateřské školky. Byly šťastné jako blechy, že jsou opět mezi dětmi, ač se jim po dvou měsících opravdu nechtělo vstávat :) Chtěla jsem poděkovat všem, kdo se podílel na přípravách, aby děti zas mohly do školky chodit. Moc si toho vážím. Nejde tak ani o nás jako o rodiče, nějak bychom si s tou situací poradili, hlavně díky rodině, která pomáhala s hlídáním. Jde především o Bětušku, která jde v září do školy a já jsem moc ráda, že se takto může se školkou rozloučit a ještě si užít hraní a žádných povinností...

Doufám, že se vše zvládne :) Chápu, že to pro paní učitelky není jednoduché a moc jim za to děkuji.

Přeji krásný den,
s pozdravem,

Jana Tichá

Dobrý den paní Tichá.

Váš email nás potěšil a děkujeme za povzbuzení. Důležité jsou děti a ty v této chvíli vypadají opravdu spokojeně, všechny. A to je pro nás největší odměna. Poděkování předáme i na patřičná místa.

Pěkný den

Kerhartová Helena