Školní časopis ROSÍK

XX. ročník

50. číslo

Podzimní aranžmá šesťáků

Blíží se čas, kdy pan Podzim předá vládu paní Zimě. Šesťáci se s podzimem rozloučili výtvarně. Některé práce jsou opravdu zdařilé. Podívejte se a obdivujte jejich kreativitu a nápaditost.

tř. uč. M.Chmelařová

Volby do školské rady na období 2020 - 2023 - zákonní zástupci

Protože se voleb do školské rady zúčastnilo méně než 50% rodičů, je termín voleb online prodloužen do 20.11.20. Pokud by se ani poté účast nenaplnila, bude vyhlášeno 2.kolo voleb do 60dnů.

Dodávka pro 1. a 2.třídu - BOVYS

Žáci prvních a druhých tříd se vrací do lavic, pro ně tento týden na posilněnou pošleme potřebnou dávku vitamínů ve čtvrtek 19. listopadu.

ve 47. týdnu budeme dodávat:

AKTUALIZACE - Výuka od 18.11.20 - 1. + 2.třída

Pozvánka na přehlídku SŠ a zaměstnavatelů ON-LINE - volba povolání

Upozornění na přehlídku SŠ a zaměstnavatelů on -line.

Viz. přiložená pozvánka dole.

Rozpis konzultačních schůzek 19.11.2020 - Venzarová

Na níže uvedeném odkaze je možné se zapsat na konzultaci.

Konzultace proběhne přes aplikaci Teams přes účet Vašeho dítěte. Je tedy potřeba, aby v době konzultace bylo Vaše dítě k Teamsům přihlášené. Vyčkejte, až vám zavolám, abyste nevstupovali do konzultace s jiným rodičem. Děkuji.

Rozpis konzultačních schůzek - 19. 11. 2020 - Staňková

Rozpis konzultačních schůzek - 19. 11. 2020 - Kabrielová

Rozpis konzultačních schůzek 19. 11. 2020 - Novotná

Na odkazu níže máte možnost přihlásit se na konzultační schůzku.

Subscribe to Základní škola a mateřská škola Rosice, okres Chrudim RSS