Mc Donald´s Cup - Třemošnice

Družstvo mladších hráčů (1. - 3. třída) se probojovalo do okresního kola.

Pokračování Mc Donald´s Cupu v Třemošnici tentokrát proběhlo v době ředitelského volna v pátek  10.5. 2019. Mezi naše soupeře patřily základní školy z Luže,  z Hlinska a z Třemošnice. Rozhodující roli mělo skoré a počet gólů. I když jsme tedy nad školou z Luže vyhráli, umístili jsme se na čtvrtém místě.

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili a  reprezentovali školu. Pochvala je na místě pro celý tým, který tvořili tito hráči: Jan Víšek, Adam Slavík, Josef Drahoš, Matěj Durdil, Vojtěch Halaxa, Jan Chmelík, Hana Chmelíková, Karolína Kaplanová, David Jirsák, Jakub Hes, Pavel Švadlenka a Jiří Slavík.

Velké poděkování si zaslouží i rodiče, kteří své děti na zápas dopravili svými auty.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na "velký dík" panu trenérovi Kaplanovi, který obětoval svůj volný čas a žáky všemi zápasy provedl.