Lyžaři zdraví ze sjezdovky

Zdravíme všechny z Orlických hor, kde pilně trénujeme na sjezdovce. Všichni už vyjedeme na vleku, sjedeme dolů i zabrzdíme, takže paráda. Starosti nám občas dělají kamarádi, co dodnes netušili, že na lyžáku se musí respektovat pravidla, ale my to společně doladíme. Taky věci občas ztrácíme a nalézáme úplně jinde, než jsme čekali. Dospělí se tedy docela hodně naběhají po schodech nahoru dolů, aby měli jistotu, že vše máme, že jsme se na noc umyli a vzali si pyžamo, ale my zase makáme na kopci, tak se to srovná, že? Fakt se snažíme, už taky víme, že postel se ráno má ustlat, když se zpotíme, že se máme převléknout a umýt ( no, někteří se poprvé myli úplně sami, doma je to jiinak). Prostě škola nejen lyžování, ale skoro kurz přežití.

Jídla je tu dost, přidávat si lze co hrdlo ráčí (ale my máme na pokojích vychytávky - přivezli jsme si nutely a běháme pro rohlíky do obchodu - lepší zákusek neznáme). Trochu na nás zaťukala chřipková epidemie, zatím jen jedna odjela domů s horečkou, tak snad to nebude nikdo další.

Po večerech nastudujeme nějakou lyžařskou teorii, projdeme si rozbor jízd na videu a dneska jsme si užili JUST DANCE! Kdo nezažije, nepochopí....

Tak se mějte a ve čtvrtek nashledanou!

Rubrika: