Konec roku - ne konec světa!

Je poslední prosincový školní pátek a oproti očekávání mnohých konec světa nenastalMrkající. Mnozí žáčci ho sice tento den asi čekali, takže například do osmičky ráno dorazil jen Milan a Pavel S., ale myslím, že ti co přišli, nelitovali. Po ranní společné vánoční půlhodince s Adeste Fideles a dalšími koledami a texty se tělocvična rozburácela muzikou a všichni si pod vedením lektorů z TŠ Timedance mohli vyzkoušet, co v reálu obnáší street dance a podobné pohybové aktivity. Kdo si nenechal poradit a nevzal si sportovní oděv, na něm brzy začaly praskat švy riflí a jiných nevhodných kalhot, nebývale propocená trika budou muset hned doma do pračky. Učitelé asi své žáky do té doby nespatřili tak zaujaté, rozpohybované a snaživé. Tady jsou ohlasy:

...byli jsme zpocení, ale nechtěli jsme odejít, bylo to mnohem lepší než tradiční kino jako vloni, holkám se to moc líbilo a klukům to taky šlo, jó- líbylo(9.tř.), líbilo se mi, jak tancovala lektorka, mně to nešlo, líbilo se mi to, ale nestíhala jsem, bylo to super, přijeďte příště, Luxus!!, Good!, chtěla bych další lekci, chci se k nim přihlásit.......

Fotogalerie zde.