Jak to bylo na Pišqworkách

Žáci, kteří měli nejlepší výsledky ve školním kole piškvorek, se dne 15.11.2018 zúčastnili kola okresního. To se konalo v budově Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi, kde se sešlo celkem 8 družstev. Po prezentaci a důkladném vysvětlení pravidel hry, systému vyplňování hracích karet a tabulky hodnocení se pišqworkáři pustili do boje. Naši žáci bojovali statečně již v základní části hry. V play-off už bohužel nasbírali málo bodů a v prvním kole tzv. vyřazovaích her skončili. Získali ale cenné zkušenosti, jak bojovat, a srovnání svých dovedností v této hře s ostatními hráči.

Jak se říká: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."

Romana Černíková, asistent pedagoga, doprovod na turnaj

Gratuluji všem zúčastněným hráčům za postup do okresního kola a děkuji jim za chuť a odvahu se této soutěže zúčastnit. Jmenovitě:

Martinu Chmelíkovi a Matěji Kyselovi ze 6. třídy

Ondrovi Hromádkovi ze 7. třídy

Míše Plaché, Jirkovi Hančárovi, Ondrovi Chytilovi, Lukáši Poludovi a Tomáši Rázkovi z 8. třídy

Jakubovi Benešovi a Tomáši Halamkovi z 9. třídy

p. uč. Petra Brožková, organizátorka školního kola