Informace pro rodiče 8

ČJ - 2. skupina

M - 1. skupina

Aj konzultace

Online hodiny jsou povinné. Z důvodu lepšího kontaktu s dětmi, žádám o připojení na online výuku prostřednictvím zařízení, které má kameru. Většina žáků disponuje chytrým telefonem a tuto možnost má. Každý žák má svůj školní email (jmeno.prijmeni@skolarosice.onmicrosoft.com(link sends e-mail)), který bude sloužit ke komunikaci v rámci výuky. Sledujte Teams, kde budou zadávány aktuality. Děkuji všem za spolupráci.

Ovoce a mléko do škol

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás informovat o pravidelných dodávkách ovoce a mléčných výrobků. Děti je budou dostávat každé úterý. Tento týden to budou švestky a mléko. Další dodávky můžete sledovat průběžně na webových stránkách školy.

Pomůcky na školní rok 2020/2021 - budoucí 8. třída

tř. učitelka – Mgr. Romana Novotná

ČJ – 3x velký linkovaný sešit A4 444, 3x malý linkovaný sešit 524

Ponecháváme si čtenářský deník.

M - 2x velký nelinkovaný sešit 440 + podložka, 1x velký nelinkovaný sešit 420 + podložka

V sešitu na domácí úkoly lze pokračovat, pokud to volný prostor, stav a úprava sešitu dovolí. Budeme potřebovat školní sešit z loňského roku.

Dále trojúhelník s ryskou, pravítko dlouhé 30 cm, úhloměr, kružítko + tuhy do kružítka, guma, ořezávátko, pastelky, 2x obyčejná tužka 2 nebo 3.

Aj - pokračovat v ŠS a slovníčku z předešlého ročníku, sešit na projekty, desky na PL

Nj - pokračujeme v sešitech a portfóliu, - 3 x sešit (slovníček, gramatika, školní sešit) pokračujeme pokud je sešit v dobrém stavu

D -  1x A564 (linkovaný), silnější euroobal (desky) na pracovní listy

Vo - 1 x desky na eurofólie, 12 x eurofólie, 1x sešit A5 - 20 listů (linkovaný)

P -  sešit A5 - 40 listů nelink. + podložka

Ch - sešit A5 -nelinkovaný - 40 listů + podložka

Z -  sešit A4 linkovaný, 40 listů

F - 1x nelinkovaný sešit A440 + podložka, PS a ŠS z minulého roku

Vz -pokračovat v sešitě z předešlého ročníku (pokud to volný prostor, stav a úprava sešitu dovolí), jinak sešit A544 linkovaný, silnější euroobal (desky) na prac.listy

Vv - alespoň 4 štětce (2x kulatý, 2x plochý – různé velikosti), pastelky, fixy, voskovky 24 barev, vodové a temperové barvy, paleta na míchání barev, barevné papíry, kelímek na vodu, hadřík, pracovní košile nebo zástěra, vysunovací lepidlo, nůžky, starý ubrus nebo noviny na lavici, kufřík nebo krabici na pomůcky

Tv - cvičební úbor - šortky, tričko, tepláky, vhodnou obuv do tělocvičny i na ven

Na začátku školního roku (v září 2020) se budou vybírat peníze na tištěné pracovní sešity, anglický časopis a některé další pomůcky. Počítejte s částkou přibližně 1000 Kč. Částka bude v září upřesněna.