Florbalový turnaj ve Skutči

V úterý 6. 11. 2018 se vybraní žáci z 1. – 5. třídy vydali reprezentovat naši školu na florbalovém turnaji ve Skutči. Cesta proběhla hladce a naši chlapci se již nemohli dočkat, až se utkají s hráči z ostatních škol.

V naší skupině nechyběly již zkušené týmy z Proseče, Prosetína, Luže či Skutče, se kterými jsme měli možnost změřit naše síly. Během turnaje jsme nastříleli spoustu branek a postupně jsme se čím dál více sehrávali jako tým, ovšem štěstí dnes nestálo na naší straně a párkrát nám chybělo opravdu jen málo k vytouženému vítězství.

I přesto, že jsme se na nejvyšších stupních neumístili, turnaj hodnotíme jako skvělý zážitek a budeme se těšit na další výzvu v tomto čím dál více rozšířeném a oblíbeném sportu.

Hráči:
Dominik Christel, Vojtěch Halaxa, Matěj Durdil, Pavel Švadlenka, Jan Chmelík, David Jirsák, Alexandr Ždánský, Ondřej Zeman, Milan Giňa