Aktuality z oblasti EVVO ve škole

Ukliďme Česko! Ukliďme Rosice 2018!!

Naše škola se tento rok opět zapojí do celosvětové dobrovolnické akce Ukliďme Česko! Termín úklidu je středa 11. dubna 2018. Náš úklid zaměříme nejen na okolí školy, ale i na celé Rosice. Prvňáčci si během uklízení zasadí stromek u řeky.

Sběr hliníku na naší škole 2018.

Na naší škole, tak jako téměř každý rok, se uskuteční sběr hliníku. Termín, kdy je možné nosit hliník do školy je od 3. dubna - 4. května 2018.

Bližší informace viz. příloha

Sběr elektroodpadu 2017/2018

Jako již každý rok probíhá na naší škole sběr baterií a elektrospotřebičů. Baterie nosí žáci v průběhu téměř celého roku. Sběr větších elektrospotřebičů je stanoven na týden od 19. 3. - 23. 3. 2018. Soutěž probíhá v rámci RECYKLOHRANÍ, kde za nasbírané vysloužilé baterie a drobná elektrozařízení a splněné úkoly získá naše škola body, za něž žákům budeme moci pořídit různé učební pomůcky, hry i vybavení pro volný čas. Katalog odměn a další informace o projektu jsou Vám k dispozici na www.recyklohrani.cz.

Jarní sběr papíru-výsledky

Pořadí jednotlivců :

1. Laubová Aneta a Laubová Natálie ze 2. a 9.třídy (135 kg)

3. Slavíková Eva ze 4.třídy (110 kg)

4. Hanus Bořek ze 2.třídy (95,9 kg)

5. Synková Sofie ze 3.třídy (71 kg)

6. Rychtařík Kryštof ze 3.třídy (70 kg)

7. Piňosová Tereza ze 2.třídy (68 kg)

8. Poludová Štěpán a Mládková Monika ze 2. a 1.třídy (67 kg)

10. Piňosová Aneta ze 4.třídy (64 kg)

Nejlepší třídou se stala třída 2. (563,7 kg).

Všem zúčastněným jménem celé školy děkuji. Milan Línek.

Jarní soutěž ve sběru papíru

Od 17. do 19. května 2017 proběhla na naší škole jarní soutěž ve sběru papíru. Celkově se jí zúčastnilo 42 žáků, kteří odevzdali 4 250 kg papíru. Výsledky jednotlivců uvedu později, termín vyhodnocení soutěže také. Všem zúčastněným děkuji.

Jarní soutěž ve sběru papíru

Sběr papíru proběhne od 17. do 19.května 2017. Papír přinášejte svázaný, roztříděný zvlášť na noviny, časopisy a letáky, zvlášť na kartony. Papír nesmí být mokrý či znečištěný. Papír ukládejte dle pokynů paní školnice. Hmotnost hlaste třídním učitelům. Sběr končí 19.května v 7:50.

Podzimní sběr papíru-výsledky

Pořadí jednotlivců:

1. Dostálová Lucie ze 3.třídy (799 kg)

2. Hančár Jiří ze 6.třídy (206 kg)

3. Blažková Barbora ze 6.třídy (174 kg)

4. Laubová Aneta ze 2.třídy (138 kg)

5. Rychtařík Kryštof ze 3.třídy (130 kg)

6. Laubová Natálie z 9.třídy (120 kg)

7. Plachá Michaela ze 6.třídy (110 kg)

8. Bureš Jan z 9.třídy (100 kg)

9. Slavíková Eva ze 4.třídy (99 kg)

10. Durdilová Lucie ze 3.třídy (85 kg)

Nejlepší třídou se stala třída 3. (1 194 kg).

Všem zúčastněným jménem celé školy děkuji. Milan Línek.

Podzimní soutěž ve sběru papíru

Od 7. do 9. listopadu 2016 proběhla na naší škole soutěž ve sběru papíru. Celkově se jí zúčastnilo 48 žáků, kteří odevzdali 3 300 kg papíru. Výsledky jednotlivců uvedu později, termín vyhodnocení soutěže také. Všem zúčastněným děkuji.

Výsledky ve sběru šípku 2016

Soutěž ve sběru sušeného šípku probíhala na naší škole od 1. září do konce října 2016. Celkem se zúčastnilo 27 žáků, kteří celkem nasbírali a nasušili více než 84 kg šípku. Nejlepší sběrač nasbíral více než 22 kg sušeného šípku.

Podzimní soutěž ve sběru papíru

Sběr papíru proběhne od 7. do 9. listopadu 2016. Papír přinášejte svázaný, roztříděný zvlášť na noviny, časopisy a letáky, zvlášť na kartony. Papír nesmí být mokrý či znečištěný. Papír ukládejte dle pokynů paní školnice. Hmotnost hlaste třídním učitelům. Sběr končí 9. listopadu v 7:50.

http://www.zsbechyne.cz/www/zsbechyne/fs/sber-papiru.jpg                            Milan Línek

Subscribe to RSS - Aktuality z oblasti EVVO ve škole