Domácí vánoční minidílničky 1. třídy

Vzhledem k nepříznivé situaci se školní vánoční tvoření přesunulo do domácího prostředí, kde si děti za pomoci svých trpělivých, ochotných a snaživých rodičů vyrobily vánoční stromečky z barevného papíru, které se jim velice povedly. Jistě jim zkrášlí jejich domácnost a přispějí tak k navození vánoční atmosféry spolu se zpěvem a poslechem koled. Děti se také měly zamyslet nad přáním, která by chtěly poslat a sdělit všem dobrým lidem. Touto cestou Vám jejich vzkazy přeposílám. Přání jsou velice milá a jistě Vás v této nelehké době potěší.

Patrik: „Přeji všem, aby se jim splnilo co chce k Vánocům a do nového roku, aby se jim                       splnilo všechno.“

Kryštof: „Šťastné a veselé Vánoce a bohatého ježíška. Krásný nový rok 2021.“

Štěpán: „Veselé Vánoce, hodně dárků a šťastný nový rok.“

Karolína: „Krásné prožití svátků vánočních, pod stromečkem ať si každý něco najde. Do

nového roku přeji všem hlavně zdraví, štěstí a lásku a ať tento nastávající rok

2021 je klidnější a hlavně lepší než tento končící.“

Matěj: „Přeji krásné Vánoce, aby byli všichni zdraví a už bylo vše jako dřív a mohli jsme                      jezdit na výlety a navštěvovat kamarády.“

Anna: „Ať se všem splní jejich přání a ať jsou všichni zdraví."

Eliška: „Přeji všem krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví a hodně lásky.“

Adéla: „Přeji vesele Vánoce a šťastný nový rok.“

Barbora: „Přeji Vám hezké Vánoce a ať se Vám vše povede.“

I já se přidávám s přáním krásného a klidného prožití svátků vánočních naplněných láskou a porozuměním. V novém roce mnoho zdraví, štěstí a úspěchů.

Veronika Staňková (třídní učitelka)