Divadelní předplatné

Během tohoto školního roku jsme opětovně pravidelně navštěvovali Východočeské divadlo v Pardubicích, a mohli se tak těšit ze šesti divadelních představení nejen pardubického divadla. S našimi žáky, jejich rodiči, a i ostatními zájemci jsme zhlédli široké a různorodé spektrum divadelních kousků. V divadelním balíčku na nás čekaly hry: Zamilovaný Shakespeare; tanečně-herecké vystoupení mapující atmosféru v Čechách od konce 1. světové války po současnost – Tančírna; parodická crazy komedie Velká bankovní loupež; Opory společnosti; Král jelenem a celé naše divadelní předplatné zakončila divadelní klasika, avšak v moderním kabátě od herců z Klicperova divadla z Hradce Králové, Lakomec.

Už teď se těšíme na další hry, které na nás v příštím školním roce čekají, a budeme rádi, když se i vy k nám připojíte.

(Bližší informace o divadelním předplatné na školní rok 2019/2020 ve Východočeském divadle můžete naleznout na uvedeném odkazu  www.vcd.cz/predplatne/predplatne-pro-zaky-ZS. Závazný zájem o divadelní předplatné se bude zjišťovat na začátku září.)