Vánoční jarmark

Fotografie z Vánočního jarmarku si můžete prohlédnout zde.

„V horečném tempu vánoční doby míváme sklon zapomínat na poselství a příslib, které Vánoce zvěstují. Velmi často býváme v zajetí toho, co všechno ještě musíme stihnout na poslední chvíli. Pospícháme, tlačíme a strkáme se a málem že srážíme lidi shánějící ten extra dárek, který si my vážně nemůžeme dovolit.“

Brian Cavanaugh

Adventní setkávání

Rosická škola se 7.prosince opět po roce celá rozzářila adventním světlem, které zvalo všechny známé a přátele k podvečerní návštěvě. Pozvání bylo přijato v hojném počtu, takže vstupní prostor  praskal ve švech. Malí šikulkové z prvního stupně všechny přivítali úvodním pásmem na školních schodech a trubač Robert pak všechny svými koledami pozval na prodejní výstavu dětských prací do tělocvičny. Dětští prodejci zde úspěšně nabízeli svá dílka, která s nadšením vyráběli za pomoci učitelů během podzimních hodin. Kdo chtěl zaměstnat své ruce, navštívil perníkové zdobení paní Sodomkové a koho rozbolely nohy či přepadl hlad a žízeň, měl možnost ochutnat dobroty z dílny rodičovského sdružení ve školní kavárničce.

Jsme moc rádi, že jste si všichni našli čas na dnešní společné setkání a možná si ani neuvědomujete, jak moc svojí přízní potěšíte naše školáky. Jejich jménem a jménem pracovníků školy všem za tuto přízeň děkujeme a těšíme se na další setkávání.