Předvánoční akce pohledem 8. třídy

Kino ve Skutči
Dne 19.12. jsem celá škola vyrazila do Kina ve Skutči, na promítání animované pohádky "Sobík Nico". Byla to kreslená pohádky takže nás moc nezaujala ale do dnes si pamatujeme jednu větu ,,Nejsme žádní koníci, jsme Santovi sobíci". Po skončení kina jsme měli chvíli rozchod, po rozchodu jsme jeli zpátky do školy na oběd a po obědě jela naše třída opět do Skutče kde někteří šli na plavání a zbytek třídy jsme šli do muzea na výstavu Josefa Lady. Když jsme si výstavu prošli tak jsme jeli zpátky do Rosic a šli jsme domů.

Výlet do Chrasti
Dne 20.12. naše třída vyrazila do Chrasti. Nejprve jsme měli jít pěšky ale nakonec jsme jeli autobusem. Jelikož jsme do Chrasti přijeli dřív něž jsme měli jít do muzea, tak jsme měli chvíli rozchod. Po té jsme šli do muzea kde jsme si prohlédli Vánoční výstavu. Když jsme šli z muzea tak jsme měli opět chvíli rozchod, většina nás šla do cukrárny na horkou čokoládu. Po skončení rozchodu jsme šli pěšky do školy na oběd a po obědě domů. Poslední den ve šlole v roce 2011 jsme nakonec v pořádku zvládly. :)

8.třída