Byl krásný večer, byl adventu čas

Byl časný večer  - večerní čas - byl adventu čas. Dětí zval ku zastavení hlas, kde cukrovím a medovinou zaváněl školy ráz. Mech nám sice nešeptal o lásce a strom zářil svými světélky a ne jarními květy, ale kouzlo poezie - vánoční poezie - dýchlo na všechny, kteří se po roce opět přišli podívat na tradiční rozsvěcení stromu.

Odměnili tím děti a žáky naší školy, kteří si se svými učitelkami poctivě připravovali program vystoupení a náplň svých dílniček, potěšili všechny zaměstnance školy, kteří se nad rámec své pracovní doby a povinností podíleli na celkovém zabezpečení tohoto večera. Vážíme si velmi všech, kteří přišli, vážíme si podpory obou rodičovských unií, které vhodně doplňují celovečerní program, je nám potěšením se potkávat s každým, kdo si ve svém programu udělá čas a přijde mezi nás.

Vážíme si také každoroční pomoci p.Beneše, který má s námi tpělivost a věnuje nám svůj čas a ozvučí naše vystoupení. Bez něj by naše vystoupení nebyla....Děkujeme!

Děkujeme za vaše ocenění, které jste nám předávali během večera, je to pro nás mnohem více, než rádoby "dobře míněná kritika" od lidí, kteří se navíc prezentují přes sociální sítě a svými slovy se pěkně opřou do školáků, kteří se s chutí a nadšením
týdny snažili, co jim síly stačily.

Zachovejte nám přízeň, za rok se s vámi všemi moc rádi opět potkáme.

D.Brdíčková