Běh vítězství

Dne 8.5. 2019 se v naší obci uskutečnil 1. a snad ne poslední ročník běhu vítězství. Po počátečních potížích s výpadkem elektřiny si akci všichni účastníci náramně užili. Čekalo na ně slunce, které místy profouknul jarní větřík a příjemné tváře pořadatelů. Běželo se v několika kategoriích, kdy běh dospělých startoval v 11:45 hodin. Dupot nohou dospělých účastníků se linul od fotbalového hřiště přes současný Obecní úřad, hospodu Na Křižovatce, do kopce kolem hřbitova, Základní školy až zpět na fotbalové hřiště, kde už čekaly rychlé ruce paní fotografky. Všichni účastníci byli obdařeni památečními listy, lahví vody, tyčinkou, vitamíny a časopisem, za což patří velký dík pořadatelům.

Tímto bych chtěla opětovně pogratulovat hlavně nejmladším účastníkům - dětem ze školky, které svou trať zvládly bravůrně. Velká gratulace patří: Karolínce Pilné, Barušce Paulusové, Terezce Saiverové, Jiříku Komárkovi a Vojtíku Dvořákovi. Příští rok na viděnou.

Odkaz na fotografie z akce: https://www.zonerama.com/FotoPetras/Album/5291083?fbclid=IwAR1HisTx1TS8_VNISRvGYOLqnWhcwX6aERbKKM7_zWqwCCjrnt_cDbv3BCQ

Andrea Leštianská

Rubrika: